InstaWeather Pro: tak trochu jiné počasí

Aplikace InstaWeather Pro patří dlouhodobě k nejstahovanějším aplikacím v kategorii počasí v mnoha zemích. Samotní polští vývojáři tvrdí: „InstaWeather Pro není jen další nudná nudná aplikace přepovědi počasí“. A opravdu není. Aplikace ve verzi 3.3.2 už opravdu dozrála a nabízí uživateli předpověď počasí s velkou porcí zábavy. Kolikrát už jste určitě byli na nějakém hezkém místě, slunce svítilo a sami jste si říkali, kdyby takový pohled měli i vaši přátelé. S aplikací InstaWeather jim můžete takový zážitek jednoduše zprostředkovat.

instaweather1

Stačí spustit aplikaci, zaměřit vaší pozici a hned můžete pořídit fotografii se skinem aktuálního počasí. Na výběr máte více jak 60 skinů rozdělené do 9 kategorií, které obsahují informace o teplotě, větru, tlaku, předpověďi počasí na další dny a apod. Další informace je o vaší poloze, kterou lze vybrat z databází Facebooku nebo Foursquare. Fotografii lze také vybrat z galerie, upravit ji jedním z 9 přednastavených filtrů a opatřit jí vámi vybraným skinem.

instaweather_skins

Jste na výletě s přáteli a chcete se pochlubit jak pěkně tam je? Není nic jednoduššího než propojit InstaWeather s vaším Facebookem a přidat avatary přátel na danou fotografii a s informacemi počasí. Vaše výtvory je pak možné sdílet na již zmíněný Facebook, Twitter, Instagram nebo Foursquare.

instaweather_friends

Aplikace používá čistý flat design a dobře zapadá do iOS 7 prostředí. Všechna menu jsou v češtině, ale popisky na skinech se občas mísí s angličtinou. Pokud vás tento koncept aplikace zaujal, tak vývojáři z BYSS mobile nabízejí podobné zajímavé aplikace na fotografie jídel – InstaFood a míst, která jste navštívili - InstaPlace.

icon
Pro Weathershot by Instaweatherbyss mobileWeather$ 29Download

 

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: