TeeVee 2: váš seriálový pomocník

TeeVee 2 je už známá aplikace díky svému úspěšnému prvnímu dílu a stojí za ní čeští vývojáři z CrazyApps. Jedná se o aplikaci, díky které už vám neunikne žádný oblíbený seriál. Hned po spuštění aplikace si vyberete své oblíbené seriály, které se pěkně roztřídí do boxů podle nejblížší vysílané epizody. Výběr seriálů je opravdu rozsáhlý, najdete zde momentálně vysílané seriály i starší ukončené. Po kliknutí na seriál najdete jeho popis, herecké obsazení a seznam epizod. U některých seriálů je možné shlédnout i trailer. Celý design aplikace je opravdu skvost a nebojím se říct, že patří mezi designovou špičku aplikace na App Store.

20131209-004248.jpg

Jelikož aplikace cílí na zahraniční trh, tak je celá v anglickém jazyce, ale není to nic těžkého na pochopení. Časové zkratky určitě všechny znáte, ale například výrazy jako TBA – To be agreed (ještě není upřesněný termín dalšího vysílání), Dead (již se nevysílá) by vám mohli pomoct.

20131209-004505.jpg

I na takto dokonalém díle se dají najít drobné až nicotné chybky. Občas se stává, že ne každý herec má svého avatara, což vlastně není problém aplikace, ale spíš zdroje. Dále pak posuvník pří výběru seriálů trochu splývá s pozadím. Jsou to opravdu jen maličkosti. Aplikace je bezpochyby užitečná, podobnou alternativu můžete najít například v aplikaci iShows. Rozhodně bych se nebál říci, že by se ostatní vývojáři mohli inspirovat a slepě nepoužívali prefabrikovaný vzhled iOS7.

icon
TeeVee 3 - Your TV Shows GuruCrazyAppsEntertainment$ 89Download

 

The following two tabs change content below.

Jan Andrle

Nikdy jsem si Apple příliš neidealizoval, ale iOS je přesně ten produkt, který mi vyhovuje.