Construction Simulator 2014: Bořek stavitel do kapsy

V poslední dnech jste si určitě všimli, že první příčky v žebříčku nejstahovanějších aplikací na českém App Store okupuje hra s názvem Construction Simulator 2014. Jedná se o simulátor, kde se posadíte za volant jednoho ze 14 licencovaných stavebních strojů a budete s nimi plnit nejrůznější pracovní úkoly.  K dispozici vám bude  například jeřáb od Liebherru,  nákladní auto Man, nebo vysokozdvižný vozík Still. Všechy modely strojů jsou precizně zpracované do posledního detailu.

Construction Simulator 2014_2

Na začátku vás čekají jen 4 základní stavební vozidla, se kterými se naučíte plnit jednoduché úkoly. Vydělané peníze za splnění misí pak můžete směnit za nové stavební stroje, jako je například bagr, tahač nebo jeřáb. V Construction Simulator 2014 vás pak čeká přes 300 různorodých úkolů od převezení kontajneru, přes betování stavby až po upevnění konstrukce větrné elektrárny.

Construction Simulator 2014_1

Každý stavební stroj se ovládá ve více módech, ve kterých můžete libovolně přepínat. V prvním módu se pohybujete se strojem po polootevřeném světě a dopravujete se do různých části města, kde plníte úkoly. Další mód použijete přímo k ovládání přidavných součástí stavebního stroje. Například u bagru se nachází 8 možností pohybu ramena a lžíce.

Construction Simulator 2014 se mi kupodivu dobře ovládal i na iPhonu 5, ikdyž na iPadu budete mít zážitek ze hry mnohem větší. Pokud máte nějaký vztah ke stavitelství, tak vás tato hra bude určitě bavit, už jen díky výborně zpracovaným modelům stavebních strojů i jejich pohybům. Pro ty, kteří váhají s koupí, tak doporučuji shlédnout přiložené video.

icon
Construction Simulator 2014astragonGames$ 19Download

 

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: ,