Slideshark: profesionální aplikace na prezentace v iPadu

Už přes milion stažení a zaregistrovaných účtů. SlideShark je nejstahovanější aplikace v oblasti prohlížení a sdílení prezentací na iPhone a hlavně iPad. Dlouho jsem hledal aplikaci, která při prohlížení prezentace v iPadu zanechá původní styly, fonty a další grafické prvky v původním formátu, které jsem vytvořil na počítači. Slideshark je výborný nástroj pro ty, co často cestují a prezentují. Free verze nabízí 100MB cloudového úložiště, kam můžete své prezentace nahrát buď přímo z emailu, nebo využít služeb jakou jsou SkyDrive, Syncplicity a Google Drive, Box nebo Dropbox. Prezentace v iPadu pak také můžete jednoduše sdílet na Facebook, Twitter, LindedIn nebo jednoduše dále poslat mailem. Pokud nechcete do prezentace moc zasahovat, tak lze jednotlivým slidům nastavit časovač a prezetace může běžet automaticky, nebo ve smyčce.

SlideShark

Další výhodou aplikace Slideshark je možnost streamování prezentace přes internet a to až dalším 3 uživatelům ve free verzi. Pokud iPad připojíte přímo k projektoru, tak jej můžete vzdáleně ovládat pomocí spárovaného iPhonu. Můžete pak přepínat slidy, zobrazit z nabídky konkrétní slide nebo jen podržet prst na displeji a zobrazíte si červené laserové ukazovátko. Chtěli byste do prezentace kreslit? Není problém. V průběhu prezentace lze využít šipky vpravo dole, pomocí které vysunete panel s nástroji na malování.

slideshark2

 

SlideShark ve své základní verzi, která je zdarma nabízí 100MB úložiště. Pokud by vám to bylo málo, tak můžete využit verze Slideshark Plus, která nabízí už 500MB, ale účet je zpoplatněn částkou 49 dolarů za rok. Pokud občas máte prezentace v iPadu, tak SlideShark určitě stojí za vyzkoušení.

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: ,