Kryty na iPhone od iFrogz

Do redakce nám přišlo na testování pár krytů od firmy iFrogz. Jedná se o kvalitní materiály, které plní účel chránit iPhone a zároveň mají zajímavý design. Blíže se podíváme na pár z nich.

Ultra Lean

iPhone 5 je jeden z nejtenčích smartphonů na trhu a proto jsem se poohlížel po krytu, který iPhonu příliš nezvýší tloušťku a zároveň ho bude dobře chránit. Pouzdro Ultra Lean splňuje všechny tyto podmínky. Nabízí eleganci, jednoduchost a čistý design. Na iPhone padne jako ulitý a pevně na něm drží. Polykarbonátový materiál je příjemný do ruky. Jediná věc, která mě trochu mrzí je, že je neprůhledný a tudíž nejsou vidět pěkně zpracovaná zadní část iPhonu.

Glaze

Pouzdro Glaze je určené především pro slečny a dámy, kterým se v kabelce pořád ztrácí zrcátko. Toto pouzdro v sobě kombinuje ochranu iPhonu a zároveň v zadní výklopné části můžete nalézt zmiňované zrcátko. Nevýhodou je je zvětšená tloušťka právě díky zrcátku. Na druhou stranu ale věřím, že mnohým dámám to vadit nebude a ze svého iPhonu rádi udělají praktickou pomůcku na sebezkrášlování.

The Vue

Pokud si nemůžete vybrat z široké nabídky pouzder na trhu, protože se vám zrovna nelíbí jejich design, tak si vytvořte s The Vue svoji vlastní grafiku. Vyberete si oblíbenou fotografii či obrázek, ostříhnete jí podle dodávané šablony, a vykrajovačem vytvoříte otvor pro čočku fotoaparátu. Vystřižený design pak vložíte do průhledného silikonového pouzdra. Doporučuji však si práci s vykrajovačem nejdřív natrénovat a na nějakém prázdném papíře, abyste čočku fotoaparátu trefili opravdu přesně.

Děkujeme zastoupení firmy iFrogz a elektronickému obchodu Bezobalu.eu, které nám zapůjčili recenzované kryty na iPhone. Na těchto stránkách můžete najít další přílušenství k iPhonům a iPadům.

 


The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: ,