Fotoable: výborný správce fotografií na iPhone

Blíží se konec prázdnin a tím i čas dovolených. Vaše iPhony jsou určitě plné fotografií z výletů, které jste prožili a potřebují trochu setřídit. Pokud hledáte aplikaci,nějakého správce fotografií, která by vám s tímto pomohl, tak doporučuji Fotoable. Po spuštění aplikace se nejdříve analyzují všechny vaše fotografie ve složce Fotoaparát a poté se zobrazí ve skupinách přesně podle časové osy. Z jednotlivých skupin fotografií pak můžete jednoduše vytvořit alba, které je možné sdílet na Facebook, poslat emailem, iMessage, nebo je můžete nahrát na Cloud.

Jaký by to byl správce fotografií, kdyby nenabízel i samotnou úpravu fotografií. Fotoable nabízí klasické řežimy pro fotky ve tmě, portréty, protisvětla a další. Dále zde můžete najít širokou paletu různých filtrů a rámečků. U každé fotografie můžete navíc vidět na výřezu z Google maps kde byla pořízena, popřípadě jakou fotografickou aplikací. Datum a čas pořízení, rozlišení a velikost fotografie jsou také samozřejmost.

Aplikace Fotoable nabízí spousty užitečných funkcí a můžu jí jen doporučit k vyzkoušení. Nic tím neztratíe, je totiž zcela zdarma.

Fotoable – zdarma

 


The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: ,