10 nejpopulárnějších Freemium her pro iPhone a iPad

Pojem Freemium je už pro zaběhlé hráče známý pojem. Kdo se s ním ještě nikdy nesetkal, tak je to obchodní model pro hry, kde hra je zdarma ke stažení, ale hráč může utrácet peníze za různá vylepší do hry, které mu dávají výhodu nad neplatícími spoluhráči. Ukážeme si, které hry jsou v tomto odvětví momentálně nejpopulárnější.

CityVille Hometown

Jedná se o variaci populárního CityVille, které hraje na Facebooku přes 90 milionů lidí. Úkolem je postavit vlastní městečko, které si můžete různě upravovat a personalizovat do podoby, která se vám nejvíce líbí.

Download

Tap Pet Hotel

Ideální hra pro děti, které se rádi starají o zvířátka. Jako majitel hotelu zde stavíte malé místnosti pro zvířátka, které se pak v nich ubytují.

Download 

 

Crime City

Mafianská multiplayerová hra, kde můžete bojovat proti reálným spoluhráčům. Ovládněte vlastní čtvrt, plňte zadané úkoly, perte se spoluhráči a vybudujte své mafiánské impérium.

Download

Zombie Farm

Jako farmář se zde staráte o svoji farmu, na které pěstujete kromě obilí také zombíky. S těmi pak útočíte na ostatní farmy, které se vám otevírají s vyšší úrovní.

Download

Kingdoms at War

V této hře usednete na trůn jako středověký vládce a budujete své impérium. Vytváříte aliance s okolními sousedy, stavíte budovy, armádu a společně napadáte další království.

Download

Dragon Vale

V Dragon Vale se stanete chovali draků a budete o ně pečovat, léčit je a stavět jim jeskyně a domy. Dalším úkolem bude bavit návštěvníky vašeho ostrova svými draky, které můžete ve vyšších úrovní i křížit.

Download

My Horse

Pokud máte rádi koně a zrovna žádného nevlastníte, tak si můžete pořídit alespoň toho virtuálního.  V pěkném interaktivním 3D světě se budete o koně starat a trénovat je. Své úspěchy můžete porovnávat se svými kamarády na sociálních sítí.

Download

Restaurant Story

Navrhněte si vlastní restauraci snů a starejte se o spokojenost svých zákazníků.  Hra neustále přidává nová jídla a vybavení.

Download

Smurfs‘ Village

Se svými šmouly pěstujete a sklízíte různé plodiny ze svých políček, za které pak dostáváte peníze. Hra vás dostane svojí líbivou grafikou a zajímavými minihrami. Můžete hrát i společně se svými přáteli a vyměňovat si sklizené plodiny.

Download

Tap Pet Shop

Postavte si vlastní zverimex se svými oblíbenými zvířaty a sledujte jak si zákazníci vaše zvířata kupují na chov domů. Zverimex si můžete upravovat různými dekoracemi přesně podle vašeho vkusu.

Download

 


The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: , , ,