Filmové hlášky

Kdo by neměl rád hlášky z českých filmů. Některé filmy jsou opravdu nesmrtelné právě díky hláškám. Pokud jste českým filmovým fanouškem tak by vám neměla ujít tato aplikace, kde si hlášky můžete přečíst, ale i pustit.

Aplikace Filmové hlášky nabízí  zatím 170 hlášek ze 16-ti filmů, ale při dalším updatu by mělo toto číslo stoupnout. Na uvítací obrazovce se vám zobrazí animace televize, na kterou když tapnete, tak se přehraje náhodná hláška z databáze. Poté si můžete otevřít seznam filmů i s náhledem jejich DVD obalu. Jejich řazení je náhodné, raději bych ocenil řazení podle abecedy. Po kliknutí na určitý film si pak můžete přehrát všechny zajímavé hlášky, které jsou doprovázeny náhledem z dané scénky. Občas mě zklamalo, že hlášky jsou useknuty v půlce a tudíž celá pointa nevyzní tak legračně, jako její celá verze. Hlášky, která se vám líbí si můžete označit hvězdičkou a následně se vám objeví v seznamu mezi oblíbenými hláškami. Můžete je také sdílet na email a Facebook.

Do budoucna bych ocenil více filmových hlášek i ze zahraničních filmů. Například dabing u Forresta Gumpa nebo Pulp Fiction se velice povedl a tudíž by si zasloužily místo v této aplikaci. Každý fanoušek se může zapojit do obohacení databáze svým tipem na hlášku, kterou lze poslat emailem přímo z aplikace. Nápad je to dobrý a těším se na další update hlášek.

Filmové hlášky – 1,59€


The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: