TrafficVille: Obsluhujte semafory na rušné křižovatce

Existuje spousta her, kde je vaším úkolem ovládat dopravu ve virtuálním městě, ale málokterá se může pochlubit tím, že v ní jako v první aplikaci zatáčely dopravní prostředky  na křižovatce doleva i doprava. Má i spoustu dalších prvenství a zajímavostí, kterými se odlišuje od všech ostatních. Pojďte se teď podívat na to, jak aplikace vypadá na iPadu.

Hned na začátku vás přivítá obrazovka s krásnou 3D grafikou dopravních prostředků. Podle toho jsem na začátku usoudil, že to bude něco na způsob znamé hry Transport Tycoon. Celá představa se rozplyne hned po spuštění.

                 Takto vypadá celé prostředí aplikace, celou dobu, každou hru, bez možnosti změny mapy, nebo jakéhokoliv nastavení.

Vaším úkolem je ovládat semafory tak, aby nedošlo ke srážce vozidel a při tom zajistit plynulý provoz. Hlídat musíte osm pruhů zároveň a do toho průběžně pouštět tramvaje. Čas od času nad křižovatkou proletí letadlo, které vám stíží hru.

Po kliknutí na semafor změní barvu a celá dvouproudová silnice se buď rozjede nebo zastaví. Jakmile auto projede celou křižovatkou, v pravém horním se vám přičte v počítadle.

Protože změna barev semaforu vás po chvíli přestane bavit, ztíží vám hru maximálně sedmisekundová červená barva. Po vypršení sedmi sekund se barva změní na zelenou a čekající auta se rozjedou.

Neuhlídate-li provoz na křižovatce, vozidla se srazí a explodují

Hra Trafficville se mi ze začátku líbila, ale po dvou hrách mě začala nudit a po pár dnech jsem ji dokonce smazal. Hraje dostupná jak pro iPhone, tak i pro iPad.

TrafficVille – FREE


The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: