Přeměňte si vzhled iOS v iPhonu na OS X Lion

Kdo si jailbreaknul svůj iPhone tak jistě ví, jak funguje Winterboard a jeho alternativa Dreamboard. Tyto ulity dokáží změnit prostředí vašeho iOS zařízení. Zatímco témata pro Winterboard mění spíše jen barvy a ikony, tak témata pro Dreamboard posouvají hranice změny uživatelského prostředí ještě dál.

Krásnou ukázkou je téma s názvem OS X Lion Ultimatum. Jak už název napovídá, tak se toto téma pro iPhone snaží přenést prostředí z OS X Lion. Můžete se tedy těšit na následující funkce:

  • OS X Lion přihlášovací obrazovka v lock screenu
  • Použitelný Finder k přístupu ke všem aplikacím
  • Launchpad pro otevření nebo smazání aplikací
  • Dock a Safari ve stylu Mac OS X
  • Mission Control pro rychlý přístup k sociálním službám
Téma už je k dispozici ke stažení. Nejdříve však si musíte přidat nový zdroj fnetdesigns.com/cydia/repo. Poté přijděte do Changes a nainstalujte Theme Outlet, který pak vyhledejte na home screenu a spustťe ho. Najděte a stáhněte OS X Ultimatum, které pak aktivujete přes Dreamboard. Podle mého názoru je OS X Lion Ultimatum zatím nejpůsobivější téma co jsem kdy viděl. Necháme se taky překvapit jak bude vůbec použitelné pro normální práci s iPhonem. Dodávám, že pro tu modifikaci je potřeba mít Jailbreak a nainstalovanou ulitu Dreamboard.
Následující video by vám mělo ještě více přiblížit a ukázat všechny funkce.

 

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: , , , ,