My Measures: Pomocník při vizuálním měření

Dnes bych vám chtěl představit jednu aplikaci, která zvýší vaši produktivitu. Pokud něco stavíte, převážíte nebo se stěhujete, tak neodmyslitelným pomocníkem při vaší práci je metr, papír a tužka. Je to nejjednoduší způsob jak si zapsat rozměry čehokoliv. Pokud máte k dispozici aplikaci My Measures, tak můžete tužku a papír zahodit a vystačíte si pouze s metrem a iPhonem.

Podstatou aplikace My Meusures je, že si vyfotíte místnost či nějaký objekt a pomocí šipek na fotku vložíte přesné rozměry, které jste si předtím změřili. K dispozici jsou různé tvary a barvy šipek. Fotografie s rozměry si pak můžete organizovat do složek a dále sdílet emailem. Aplikace plně využívá multidotykového ovládání – aby jste se vložili šipku, tak musíte položit dva prsty na obrazovku, poté s nimi nastavíte příslušný směr. Aby jste trefili přesné místo na fotografii, tak vám je k dispozici lupa na konci šipky. Pak stačí kliknout na otázník na šipce a vložit příslušný rozměr. V dolním menu si můžete vybrat jednotky, styl a barvu šipky.

My Measures můžete na App Store najít ve třech verzích. Bezplatná verze Lite je spíše na vyzkoušení. Jste omezeni jen dvěma rozměry na fotku, vytvořením jen jedné složky a nemůžete si výslednou fotografii uložit. V klasické verzi My Measures nejste ničím omezeni. Verze Pro přidává podporu iPadu, nových stylů šipek, vložení libovolného textu, export do PDF a funkce jako suma, obsah a objem.

My Measures LITE – FREE My Measures – 2,39€ My Measures PRO – 4,99€
The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: