Kam správně vložit redeem kód

Poslední dobou jsem si všiml, že pořád dost uživatelů iPhonů a iPadů neví jak použít redeem kód. Nejvíce patrné je to při různých soutěžích na Facebooku, kde se v komentářích pod zveřejněnými redeem kódy objevují dotazy kam je přesně zadat, aby si dotyčný mohl aplikaci zdarma stáhnout. Představím vám nejjednodušší způsoby.

iTunes

Otevřete si iTunes a ujistěte se, že jste na domovské stránce App Store. V pravém panelu Quick Links by jste měli nají položku Redeem.

Poté by se vám mělo objevit políčko na zadání redeem kódu. Vložte ho tam a aplikace nebo hra se začne automaticky stahovat. Pokud se vám objeví hláška, že kód už byl použit, tak se s tím nedá nic dělat. Každý redeem kód může být použít jen jednou.

iPhone a iPad

Otevřete si Appstore a dole v liště vyberte Featured. Sjeďte úplně až dolů, vyberte tlačítko Redeem, zadejte kód a potvrďte tlačítkem Redeem vpravo nahoře.

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: , ,

 • Pingback: Jak darovat iOS aplikaci nebo hru pod vánoční stromek | SuperMac.cz()

 • Crhadavid

  Zdravím. nevím jestli znáte freemyapps. šetří se tam body a za ty se kupují kupony na appstore atd.. Bohužel to funguje jen na americkým appstore, koupil jsem si 10 dolarovej kupon,ale místo na na americky appstore,tak jsem si to koupil na cesky appstore.. nevíte kde tenhle reedme kod najdu v čským appstore ? 

  • http://supermac.cz/ Martin Kudrna

   Freemyapps znám, psal jsem o něm článek - http://supermac.cz/2012/03/stahovani-her-zdarma-z-freemyapps-zkusenosti/

   Reedem kódy zadáváte stejně jak na českým, tak na americkým appstore.