GIFVid: proměňte svoje videa v GIF animaci

Doby kdy animace v gifu byly velmi populání na internetu jsou už pryč. Jejich kouzlo se však pokouší vrátit zpět aplikace GIFVid na iPhone. Je to opravdu jednoduché, stačí pomocí aplikace natočit 5-ti vteřinové video a po pár chvilkách je animace na světě.

Od placené aplikace však čekáme nějakou přidanou hodnotu. V tomto případě GIFVid příchází s řadou funkcí jak svojí animaci ještě vylepšit. V režimu náhledu vidíte na pásu všech 15 nasnímaných fotografií, které můžete libovolně z animace vyřadit, nebo je přeskočit. Dále pak v nastavení je možnost změnit jas nebo kontrast videa. Pokud s výslednými efekty nejste spokojeni, tak video můžete vrátit do původního stavu.

Pod hledáčkem se nachází posuvník, pomocí kterého je možné nastavit rychlost snímání fotografií do animace. Uvedené číslo zobrazuje kolik vteřin bude kamera snímat všech 15 snímků. Pokud máte ve své složce nahrané nějaké vlastní video, tak je možné ho také překonvertovat do gifu. Výsledné video můžete sdílet na Facebooku, Twitteru, nebo ho poslat emailem.

Download 1,59€

 

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: ,