Jak přidat tlačítko “líbí se” z facebooku na iWeb

Tento malý doplněk se určitě hodí pod každý váš článek, kdy se může líbit vašim přátelům, nebo úplně cizím lidém. První co musíte udělat je navšívit stránku vývojářů facebooku.

Přejděte trochu dolů a uvidíte šedou tabulku obsahující různé nastavení. Vyplňte adresu, kterou budete chtít “lajkovat”. Když vyplníte hlavně adresu webu (www.neco.cz), tak budete odkazovat na hlavní stránku vašeho webu. Pokud chcete odkazovat na článek, tak musíte vyplnit přesnou adresu článku. Doporučuji si tuto stránku vložit do oblíbených. Layout Style umožňuje rozložení tlačítka. Můžete vyzkoušet všechny tři, vždy se zobrazí náhled. Show Faces ukazuje tváře lidí, kteří vám dali “lajk”. Ve Verb to display si vybere zda chcete tlačítko Like, nebo Recommend. Dále si můžete font a barevné schéma. Kliknutím na Get Code dostanete HTML kód.

Vybere kód z rámečku Iframe a dejte kopírovat. Otevřte si v iWebu stránku kam chcete kód zkopírovat a ve widgetech vyberte HTML Snippet a zkopírujte sem obsah celého okna z facebooku. Po uložení by jste měli tlačítko like už vidět.

The following two tabs change content below.
Šéfredaktor webu SuperMac.cz, absolvent VŠE, sportovec a spokojený uživatel produktů Apple.

Tags: , , ,